Wedstrijden GC Roxenisse2018-05-01T08:21:16+02:00

Met dank aan onze wedstrijdsponsors is het weer mogelijk om dit jaar vele (club)wedstrijden te organiseren op golfbaan Catharinenburg.

Onderstaand de uitslagen van de tot op heden gespeelde wedstrijden.
Winnaars en winnaressen gefeliciteerd met jullie mooie prestaties.

de Wedstrijdcommissie

uitslagen Wedstrijden – Golfclub Roxenisse

2206, 2019

VDH Bokaal 2019

Sponsor:
Jan van Dongen
Martijn Heestermans

4-bal Netto Strokeplay Dames Heren
1e prijs Clara Tanis
64 slagen
Kees Tanis
69 slagen (lst9:33.5)
2e prijs Wil Drost
72 slagen
Rob Drost
69 slagen (lst9:34.5)
3e prijs Yvonne Krowinkel
74 slagen
Jan Struik
71 slagen
Overall winnaar: Clara Tanis
Dames Heren
Neary Mia van Kempen Wil Verhoeven
Longest Drive Clara Tanis Guido de Bruin

Bijzonder te vermelden dat Clara Tanis een hole-in-one heeft geslagen op hole 2

906, 2019

Kenbri Fire Fighting 2019

Sponsor:
Loes en Rex Hobbel

vierbal stableford Dames Heren
1e prijs Clara Tanis
36 stf punten
Kevin O’Niell
38 stf punten
2e prijs Corry Jelsma
34 stf punten (lst9:16)
Jan ter Braak
37 stf punten
3e prijs Boba Heydra
34 stf punten (lst9:15)
Peter de Groot
36 stf punten
4e prijs Yvonne Krowinkel
33 stf punten (lst9:17)
Iman Peeman
34 stf punten
5e prijs Jeanette de Galan
33 stf punten (lst9:15)
Jaap Westhoeve
33 stf punten (lst9:18)
Longest drive Bertha Hollander Jan ter Braak
Neary Yvonne Uijlenbroek Nico Strik
2605, 2019

Becare 2-daagse

Sponsor:
Bas en Irene Drenth

Netto strokeplay Dames Heren
1e prijs Juliette Dusseljee
147 netto strokes
Brian Stuart
139 netto strokes
2e prijs Myrna Trumpi
154 netto strokes
Mark de Groot
145 netto strokes
3e prijs Bertha Hollander
155 netto strokes
Hans Trumpi
146 netto strokes
Dag 1
Neary Jeanette de Galan Rob Stekelenburg
Longest Drive Myrna Trumpi Harold Zuidervaart
Dag 2
Leary niet gevallen… George Remer
Longest Drive Yvonne Krowinkel Kevin O’Neill
Bruto Strokeplay
Winnaars Myrna Trumpi
186 strokes
Mark de Groot
151 strokes
2704, 2019

Albert Heyn Oranjeballen wedstrijd

Sponsor:
AH Ouddorp

4-ball, stableford
1e prijs Marianne Zoeteman, Jenny Stroober, John Aussums, Peter Stroober
(44 +5) 49 stf punten
2e prijs Pia Broekmeijer, Philip Kerssen, Willem Boender, Ron Sterk
(42 +5) 47 stf punten
3e prijs Corrie Jelsma, André Feteris, Edwin Treffers
(41 +2) 43 stf punten
Best gekleed Brian Stuart
Dames Heren
Longest drive Bertha Hollander Yemen Dabak
Neary Thea Verwaal Franz Brünner
2204, 2019

Jamin Paaswedstrijd

Sponsor:
Jamin

4-ball betterball, 75% stableford
1e prijs Raymond Snellemans, Ron Smits
41 stf punten
2e prijs Clara en Kees Tanis
40 stf punten
3e prijs Vonny en Arthur van Vaerenbergh
40 stf punten
4e prijs Josée en Rick Brand
39 stf punten
5e prijs Perry Lugthart, Adrie Voogd
39 stf punten
6e prijs Liz en Ben Vos
38 stf punten
7e prijs Sonja en Don Seltenreich
38 stf punten
8e prijs Carola en Pieter Troost
37 stf punten
Dames Heren
Longest drive Corry Kleijwegt Stef Keimans
Leary Myrna Trumpi Teun van Dam